چای کاهش وزن زنجبیل با زردچوبه tea

چای زنجبیل و زردچوبه نوشیدنیه که خواص دارویی زیادی داره و مصرف اون در صبح می تونه علاوه بر چربی سوزی شما رو تا شب پرانرژی نگه داره.

نوشیدن چای زنجبیل و زردچوبه در صبح می تونه تا شب انرژی بدن شما رو تامین کنه و خستگی و مریضی رو در طول روز از شما دور کنه و از ه س مهم تر از بدن شما در مقابل سرطان مراقبت می کنه. وجود کافئین در این چای می تونه متابولیسم بدن شما رو زیاد کنه. علاوه بر این، این چای پر از ویتامین ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان و پلی فنوله.

وجود زردچوبه و زنجبیل باعث می شه این چای خاصیت ضدالتهابی داشته باشه. بر اثر بعضی مریضی ها، بعضی ورزش ها، فشار به بعضی ماهیچه ها و مفاصل بعضی نقاط بدن دچار تورم و التهاب می شن که این چای می تونه این مشکل رو برطرف کنه.

علاوه بر این، بیشتر چای ها واسه اینکه طعم بهتری داشته باشن همراه با مواد شیرین کننده مثل قند مصرف می شن و می تونن دلیل افزایش قند خون شن اما این چای می تونه بدون نیاز به مواد شیرین کننده طعم بسیار خوبی داشته باشه.

مواد لازم واسه چای زنجبیل زردچوبه

  • ۲ قاشق چای خوری گل بامیه
  • ۱ قاشق چای خوری چای سبز
  • ۱ قاشق چای خوری پودر زردچوبه
  • ۱ قاشق چای خوری پودر زنجبیل
  • ۲ عدد چای کیسه ای ماته یا چای پاراگوئه
این را هم حتما بخوانید :
خروج اولین ساخته دست بشر از منظومه شمسی

روش درست کردن چای زنجبیل با زردچوبه

در قوری بزرگ ۸ فنجون آب بریزین و بذارین داغ شه، چای های کیسه ای رو به اون اضافه کنین و بذارین سرد شه. اون رو در ظرف شیشه ای بزرگی بریزین. بقیه مواد بالا رو به اون اضافه کنین و اون رو در صبح استفاده کنین تا از امتیازات فوق العاده اون در طول روز بهره ببرین.

بهترین نوشیدنیای چربی سوز واسه آب کردن شکم

خواص و روش درست کردن نوشیدنی شیر زردچوبه

باشگاه خبرنگاران زردچوبه زنجبیل نوشیدنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *