آدما هنگام خواب به دودسته تقسیم می شن. گروه اول آنایی هستن که هرجا سرشون رو بذارن خوابشون می بره و بین تخت نرم و زمین سخت فرقی قائل نیستن و گروه دوم هزاران بار روی تختای نرم و راحت غلت میزنن اما بازم خواب خوبی ندارن.

“لیانگ یانگو” یه مرد چینی ۵۱ ساله س که روش عجیبی واسه خوابیدن داره. این مرد واسه خوابیدن فقط به یه طناب نیاز داره. اون یه طناب رو بین دو درخت وصل می کنه و بدون هیچ مشکلی روی اون می خوابد.

خوابیدن روی طناب

این مرد که به “آقای کنگ فو” مشهور شده یه جفت درخت مخصوص در پارک ملی شهر “ژجینگ” داره که همیشه روی اون استراحت می کنه و قدرت بدنی و البته قدرت ذهنی خود رو به نمایش میذاره و معمولا مردم با دیدن اون چند ثانیه ای رو صبر می کنن تا چگونگی خوابیدنش رو فهمیده باشن.

اون می تونه بدون اینکه از روی طناب بیفته دستای خود رو هنگام خواب باز کرده یا پاهاش رو حرکت دهد. اینم بگیم که در زیر این تخت خواب عجیب حفاظای چوبی باغچه ها هستن که در صورت سقوط آسیب بدی به اون وارد می کنن.

به گفته این مرد اون فوت وفن خوابیدنش رو از استاد کنگ فو خود یاد گرفته. اون اول واسه حفظ تعادل از سه طناب استفاده می کرد اما کم کم و با تقویت خودش تعداد طنابا رو به یه کاهش داده. اون می خواد در آینده روی یه نخ خواب راحت رو تجربه کنه.

این را هم حتما بخوانید :
خرید اینترنتی عطر و ادکلن را با ارشاکو تجربه کنید

خوابیدن روی طناب

خوابیدن روی طناب خوابیدن روی طناب

عادات روزانه زنان چینی واسه زیبایی و جوون موندن

رکورد گینس صعود پله با سر

اخبار چین باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *