«هفت» در شروع سال سوم حضورش در شبکه سه سیما تحت تاثیر فشارهای جورواجور و اعلام روشن و شفاف تر مواضع فریدون جیرانی تعطیل شد. جیرانی در گفت وگو

 

 

 

سریال بهانه س؛ روشنی فریدون جیرانی و شفافیت مواضع «هفت» در سال جدید کار دست شون داد!

 

 اخبار و حواشی چند هفته گذشته در آخر کار خودشو کرد و یه فرصت استثنایی واسه حرکت به سمت گفت وگو و نقد در سینما و تلویزیون و جامعه ایران از دست رفت. برنامه زنده سینمایی «هفت» یه ماه تعطیل می شه و فریدون جیرانی هفته آینده خداحافظی می کنه.

 

«هفت» در شروع سال سوم حضورش در شبکه سه سیما تحت تاثیر فشارهای جورواجور و اعلام روشن و شفاف تر مواضع فریدون جیرانی تعطیل شد. جیرانی در گفت وگو با بعضی رسانه ها از جمله خبرگزاری فارس با تایید خبر رفتنش از برنامه تلویزیونی «هفت» گفت: من یه سریال دارم (فصل بی پروایی)که مجبور هستم اون رو بسازم و طبیعتا از یه وقتی نمی توانم که به برنامه هفت بیام اما برنامه هفت قرار نیس تعطیل شه. این احتمال هست که از برنامه «هفت» بروم و یا نروم اما فعلا صحبت ها درباره تعطیلی سه هفته ای برنامه س و بقیه تصمیم ها بعدا گرفته می شه.

 

 با این که مجری برنامه هفت گفت: «رفتن من از برنامه هفت هیچ ربطی به هیچ نامه و مورد خاص دیگری نداره. اصلا مورد حاشیه ای دیگری وجود نداره و من قبلا هم سر موضوع سریال با دوستان صحبت کرده بودم.» با این حال به نظر می رسد که این موضع گیری خیلی با واقعیت همراه نیس و دلیل اصلی تعطیلی برنامه و رفتن جیرانی همون مواضع و همون فشارهایی ست که تازگیاً بیش تر و بیش تر شد و با شیطنت و جوسازی و تایید و تحلیل های جهت دار بعضی رسانه های دیگه کار رو به حذف مجموعه مدیریت و تولید برنامه «هفت» رساند.

 

 

این را هم حتما بخوانید :
خط تولید پهپاد اسکن ایگل در ایران / عکس

 ایشون اضافه کرد: نه اینکه دلم بخواد ولی مجبورم که دیگه در برنامه هفت نباشم چون سریال فصل بی پروایی الف خاصه و بخش هایی از اون در بیرون مرز کشور تصویربرداری می شه.

 

 جیرانی در توضیح تعطیلی یه ماه س برنامه گفت: هفت فعلا سه هفته واسه پخش مسابقات جام ملت های اروپا تعطیل می شه، هنوزم رفتن من به این اندازه قطعیت نرسیده و تا همین اندازه صحبت شده و اینکه چه اتفاقی بعدا می افتد، یا کی اجرای برنامه رو رو دوش داره، فعلا درباره اش صحبت نشده.

 

خداحافظی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *