حمله خرس وحشی به آدم

شکارچی که به خاطر صید گوزن واردجنگلی شده بود مورد حمله خرس وحشی قرار گرفت.

لی بروک جون مرد ۶۱ ساله اهل شهر دنور در یالت کلرادو که به خاطر صید گوزن همراه با تعدادی از دوستانش به جنگل دور افتاده ای رفت که اتفاقات وحشتناکی واسه اون رقم خورد.

ایشون پس از صید گوزن، وقتی واسه حمل لاشه این گوزن رفت، فهمید که خرس وحشی  لاشه رو به تصرف خود و توله هاش درآوره و به محض مشاهده این شرایط تصمیم به برگشت گرفت که یهو خرس به اون حمله ور شد.

این خرس از پشت، بروک جون رو به زمین کوبیده و به سر و صورت اون ضرباتی وارد کرد که موجب بیهوش شدن اون شد.

این مرد وقتی که به هوش اومد هنوز خرس بالای سر اون بود و به حدی سرش نزدیک به سر بروک جون بود که نفس هاش رو حس می کرد.

بروک که بدون هیچ اسلحه ای قصد دفاع از خود رو داشت با دست های خود با خرس مقابله می کنه که در آخر خرس دست های اون رو خرد می کنه.

به گفته این مرد تنها چیزی که واسه دفاع از خود داشت چاقویی بود که با ترس  از جیبش درآورده و با اون ضرباتی به خرس وارد می کنه. خرس وحشی این وسط پا به فرار می گذارد.

پس ازفرار خرس مرد زخمی با دادو فریاد تقالای کمک می کنه و مرد و زن مردی که صدای اون رو شنیده بودن به پلیس خبر میدن و قبل از اینکه پلیس وارد ماجرا شه، همراهان اون در این سفر ایشون رو در حالی پیدا می کنن که بینی و قسمت بالایی لب اون رو در کنار بدنش افتاده.

این را هم حتما بخوانید :   تبلیغات گوگل برای سئو موثر است ؟

همراهان این مرد سریع اون رو به بیمارستان منتقل و پزشکان قسمت های جدا شده از صورتش رو پیوند می زنند.

در مواجه با خرس، بخش های خیلی از صورت اون کنده و تقریبا همه استخون های صورت اون آسیب دیده بود، هم اینکه کاسه چشم و بافت های دور و بر اون شدیدا آسیب دیده و  بخشی از فک اون خرد شده بود.

جالبه بدونین؛ بروک ۱ ماه در کما بود و پس از اون به هوش آمدو در دو و نیم ماه اول بیشتر از ۱۲ جراحی جورواجور روی بدن و صورت بروک انجام شد.

حمله خرس به آدم

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *