زنها چه می خوان

مردها ادعا دارن که زن ها بسیار پیچیده تر از اونا هستن اما دیگه نوبت ما زن هاست. خوشحال کردن یه زن کار بسیار ساده ایه، البته به شرط اینکه آقایون حواسشون به نشونه ها باشه! در زیر ۲۵ چیزی رو عنوان می کنیم که خانوم ها آرزو دارن که کاش مردها می دونستن.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ مردها می تونن شوهر، نامزد یا دوستان خیلی خوبی باشن اما تصور ما اینه که اونا می تونن خیلی بهتر از این باشن.

عبارات آشنایی به ذهنتون میاد؛ «اون هیچوقت به اندازه کافی تلاش نمیکنه»، «همیشه با دوستاشه»، هیچوقت منو نمیبینه» و … ولی همونطور که خودشون می می گن، مردها همیشه همین هستن. به خاطر همین تصمیم گرفته ایم از موضع متفاوتی وارد شده و به آقایون کمک کنیم آرزوها و انتظارات خانوم ها رو بهتر بفهمن.

بااینکه این نمی تونه درس کاملی واسه روش برخورد با خانوم ها باشه اما لیستی از انتظارات و انتظارات خانوم ها رو به شما معرفی می کنه. از اونا هوشمندانه استفاده کنین.

 1. چیزای کوچیک مهم ان.

بعضی مردها فکر می کنن اگه یه بار همسرشون رو سورپرایز کنن، دیگه واسه باقی عمرشون بسه. اما به چه دلیل نباید در راه برگشت به خونه شیرینی موردعلاقه مون رو برامون بخرین یا کتاب جدیدی که درموردش صحبت می کردیم رو برامون بگیرین؟ مطمئن باشین که از شما تشکر می کنیم.

 1. زحمت بکشین.

تلاش همیشه رمز کاره. زنگ بزنین تا ببینین روزمون رو چیجوری می گذرانیم، یا یه کار واقعاً خاص واسه سالگردمان انجام بدین. مطمئن باشین که ارزش وقت گذاشتنتان رو داریم.

 1. اعتمادبه نفس جذابه اما غرور نه.

هر دختری از مردی که اعتماد به نفس داره خوشش میاد. این باعث می شه احساس امنیت و آسودگی کنیم و هیچ چیز جذاب تر از این نیس. اما غرور؟ اصلا برامون قابل تحمل نیس.

 1. مردونگی نمرده س.

هر چند وقت یه بار مثل مردهای قدیم رفتار کنین. در رو برامون نگه دارین، میز شام رو حساب کنین، و بذارین جلوتر از شما وارد شیم.

 1. بچه نباشین.

درسته، ما پرستارهای خوبی هستیم. زن ها عاشق مراقبت کردن از مرداشون هستن اما به محض اینکه به حالت مادر بودن بریم می خواهیم از اون رابطه بیرون بیاییم. بیشتر مردها قلباً مثل بچه ها هستن اما اگه قرار باشه کمی بیشتر از بغل کردنتون انجام بدیم (غذاتون رو هم براتون تیکه تیکه کنیم تا بخورین) مطمئناً مشکل بزرگی هستش.

 1. گوش کنین و علاقه نشون بدید.

بعد از یه روز پرمشغله تنها چیزی که می خواهیم اینه که مردمون به حرف هامون گوش کنه. زن ها عاشق حرف زدن ان و احساساتشون رو بیرون می ریزن. ما به شما تکیه می کنیم چون اعتماد داریم که می تونید حالمون رو بهتر کنین. پس خواهش می کنیم که صدای تلویزیون رو قطع کنین، لیوانتان رو بذارین زمین و به ما گوش کنین.

 1. رو راست باشین.

به طور کاملً درسته که می می گن صداقت بهترین سیاسته. گفتن یه دروغ کوچیک شاید الان کارتون رو راه بندازه اما مطمئن شید که زن ها می فهمن و اون وقت دیگه پشیمونی سودی نداره. از اینا مهمتر، خیانت نکنین و درموردش دروغ نگید. این بزدلیه.

 1. به ما اولویت بدید.

زن ها دوست دارن احساس کنن که از Xbox به شما نزدیک تر هستن. البته مردها لازم دارن که وقتی رو با دوستانشون بگذارانند اما اینکه در اولویت سوم یه مرد قرار بگیری اصلاً واسه ما باحال نیس. اگه طرفتون احساس نکنه که اولویت اول زندگی شماس، مطمئن باشین که اتفاق های جالبی نمیفته.

 1. به مسائل جزئی توجه کنین.

همه دوست دارن مورد توجه طرف مقابلشون باشن. مدل موی جدید؟ لباس نو؟ چیزی بگید تا نشونمون بدید که متوجه تغییر شده اید.

 1. کم کم پیش برید (در تختخواب).

هیچ چیز بدتر از مردی نیس که قبل از ارضا شدن همسرش، کار خود رو تموم کنه. ارگاسم خانوم ها زمان بیشتری می برد و عشق بازی قبل از رابطه جنسی رمز کار شماس. وقت بذارین و عجله نکنین. متشکریم.

این را هم حتما بخوانید :
خصوصیات کارآفرینی چیست؟

 1. بی میلی به رابطه جنسی دلیل وجود مشکل نیس.

خیلی وقت ها بی میلی ما به داشتن رابطه جنسی بخاطر شما نیس. هممون بعضی وقتا خسته ایم، استرس داریم یا نگرانیم. اتفاق می افتد دیگه، نگران نباشین و به خودتون نگیرید.

 1. کمکمون کنین.

هیچ چیز آزاردهنده تر از یه مرد تنبل نیس. کمی در کارای خونه، کارای دانشگاه و کارای روزمره کمکمون کنین. این کارا همونقدر که وظیفه ماست، وظیفه شمام هست!

 1. بعضی وقتا اوقات دوست داریم تنها باشیم.

بیشتر وقت ها شاید نتونین جلو حرف زدنمون رو بگیرین اما بعضی وقت ها هم دوست داریم تنها باشیم. اگه همسرتون به نظر آروم میاد و چیزی نمی گوید، مشکلی نیس، فقط دوست داره کمی در خودش باشه.

 1. معذرت خواهی کردن رو یاد بگیرین.

اینقدر خودخواه و خودرای نباشین. اگه تقصیر از شماس باید معذرت خواهی کنین. مطمئن باشین این کارتون رابطه رو تا حد زیادی جلوتر میبره.

 1. بعضی وقت ها واقعاً حس و حال بدی داریم.

مردها فکر می کنن زن ها همیشه به دنبال جلب توجه هستن اما بعضی وقتا واقعاً حس و حال خوبی نداریم. خواهش می کنیم، علائم قبل از عادت ماهیانه رو یادتون نره. کنار اومدن با عادت ماهیانه کار خیلی آسونی نیس.

 1. به تعادل شوخ طبعی کنین.

بااینکه شوخ بودن بعضی وقت ها عالی و مفرحه اما بعضی وقت ها اصلاً علاقه ای به بذله گویی هاتون نداریم.

 1. مراقب بهداشتتان باشین.

دندون هاتون رو مسواک کرده اید؟ به خودتون عطر زده اید؟ اگه نکرده اید همین الان این کارا رو انجام بدین.

 1. خودتون رو بشناسین.

اگه مردی بدونه که چه می خواهد و از خودش مطمئن باشه، کمتر در کارای بی ارزشی مثل هوس بازی کردن وقت می گذارد.

 1. سالگرد یا روز تولدمون رو یادتون نره.

سال ۳۶۵ روز داره و فقط باید دو روز اون رو به خاطر نگه دارین. دست کم روی گوشی همراهتون یادآور بذارین یا در تقویمتان یادداشت کنین یا حتی اگه لازم شد از مادرتون بخواین که به شما یادآوری کنه. هر کاری که می کنین، این دو روز رو اصلا یادتون نره.

 1. به ما احترام بذارین.

بعضی مردها آنقدرها که باید به طرف مقابلشون ارزش نمی گذارن. طوری باید اون رو دوست داشته باشین که انگار آخرین روزیه که اون رو می ببینن، واسه اون چیزی که هست تحسینش کنین و واسه هر کاری که می کنه از اون تشکر کنین. کمی به اون فکر کنین.

 1. عشقتون رو بگید

انتظار نداشته باشین که ما علم غیب داشته باشیم و از احساسات شما باخبر شیم. اگه واقعا ما رو دوست دارین لطفا به زبون بیارین و اونو در عمل نشون بدید.

 1. ما تشنه عشق و عاشقی هستیم.

هیچوقت از دختری سوال نکنین که گل می خواهد یا نه. مطمئناً جواب اون مثبته. مشخصه که ما گل دوست داریم، مخصوصاً اگه گل رز باشه به همراه شمع و شام و نوشیدنی.

 1. برامون شام درست کنین.

هیچ چیز جذاب تر از مردی نیس که بلد باشه در آشپزخانه چه بکنه و در آشپزی تخصص کمی داشته باشه.

 1. چیزی که از قلبتون بیرون میاد برامون مهمه.

اگه تاحالا به درست کردن یه هدیه باحال مثل یه کارت دست ساز، یه CD از منتخب آهنگ هایی که دوست دارین و امثال این فکر کرده اید ولی تصور کرده اید که ممکنه کار مسخره ای باشه، اشتباه می کنین! این کارا بهترین راه واسه بیان احساسات قلبی تونه مخصوصاً اینکه مردها معمولاً مهارت چندانی واسه بیان اون ندارن. مطمئن باشین که ما عاشقش می شیم.

 1. شما نمی تونید بدون ما زندگی کنین.

خیلی وقت ها مردها زن ها رو ندیده می گیرند اما در واقعیت شما بدون ما هیچ چیز نیستین. کی مراقبتان هستش؟ کی باعث می شه که مرد بهتری باشین؟ لطفاً قبول کنین!

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

خبرهای داغ روز زناشویی عشق مردمون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *