دنیای خلاقیت در سلامتی و مریضی ما رو تنها نمی گذارد. ایده  های جدید در میدون پزشکی روز به روز زندگی ما رو به سمت سلامت بیشتر پیش می برد و علاوه بر درمان مریضی های پیچیده به زخم های کوچیک هم فکر می کنه.

چشب زخم های معمولی چیز آشنایی واسه همه هستن و شاید در کیف پول خود چند عدد از اون رو همیشه همراه داشته باشیم. هر چند طراحی و به کار گیری این چسب زخم ها ساده س! اما در خیلی از جاهای بدن به کار گیری اون درد سر سازه .

 

یه ایده جدید به کار گیری این چسب زخم ها رو راحت تر و کاربردی تر می کنه. در طرح این ایده از قسمت های قابل جدا شدن در چسب زخم استفاده شده که می توان پس از قرار دادن اون روی زخم ، یه تیکه از اونو از جا در آورد تا اگه چسب روی یه تیکه از انحنای اعضای بدن قرار داره یا در جاییه که جنب و جوش باعث چروکیدگی و بلند شدن اون از پوست می شه، جلو گیری کرد.

 

 

البته این ایده فقط به اینجا خلاصه نمی شه و باحال اینکه طراحان به اینم فکر کرده ان که اگه روی صورت و هر جای دیگه بدن زخمی ایجاد شد چسب زخمی رو به رنگ پوست شما ارائه بدن تا چسب زخم کمتر به چشم بیاد که نوع و رنگ اون رو به تناسب رنگ پوست مردم  مناطق جور واجور جهان در عکس زیر می بینین.

این را هم حتما بخوانید :   خروپف کردن در دوران بارداری

 

 

این طراحان خوش فکر حتی واسه این چسب زخم یه نشون دهنده زمان تعوض هم قرار دادن طوریکه در زمان نیاز چسب زخم با تغییر رنگ در قسمت میانی به شما اعلام می کنه که وقت تعویض اون شده.

 

 

خلاقیت در همه ابعاد این ایده دیده میشه طراحات حتی جعبه اون رو متفاوت از چسبای امروزی طراحی کردن این جعبه با فشار از پایین باز می شه و روی اون از خط بریل واسه استفاده نا بینایان استفاده شده.

 

 

جراحت هیچ وقت مورد پسند نیس و نباید منتظر اون بود اما باید منتظر بود تا این چسب زخم خلاقانه تولید شده و به بازار آید تا چند عدد تاز اون رو با اون چیزی که الان استفاده می کنیم تعویض کرد تا حد کم به کار گیری اون خود زخم رو به فراموشی بسپرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *