کارتهای اعتباری رو نباید در جیب کت قرارداد، چون روی ساختار الکتریکی قلب تداخل ایجاد کرده و ….

کارشناس بهداشت پرتوهای وزارت بهداشت گفت: کارتای اعتباری یکی از وسایل تولید کننده انرژی هستن که میدانهای مغناطیسی در دور و بر خود ایجاد می کنن پس واسه به خطر نیافتادن سلامت،باید نکاتی رو در به کار گیری این نوع کارتا روش زوم کرد.

گورانی با بیان اینکه قرار گرفتن زیاد در برابر انرژیها واسه سلامتی مضره گفت: ادما از این وسیله به صورت بهینه استفاده و از گذاشتن در جیبهای پشت شلوار دوری کنن چون یکی از مراکز خون سازی استخوانهای پهن، مانند لگن، در این ناحیه قرار داره.

گورانی گفت: کارتهای اعتباری رو نباید در جیب کت قرارداد، چون روی ساختار الکتریکی قلب تداخل ایجاد کرده و در دراز مدت فرد رو دچار مشکل می کنه.

کارشناس بهداشت پرتوهای وزارت بهداشت با توضیح دادن این موضوع که هرچه قدر فاصله از وسایل تولید کننده اشعه بیشتر باشه، دریافت انرژی کمتره گفت: آدمایی که از دستگاه نوسان ساز مصنوعی قلب و یا مریضایی که از پمپهای تزریق استفاده می کنن در به کار گیری کارتهای اعتباری باید سه نکته فاصله، مدت زمان و حفاظ رو مورد توجه قرار داشته باشن تا از اثراتی که این وسیله امکان داره روی اونا داشته باشه، در امان باشن.

ایشون تاکید کرد: کارتهای ایمنی با نام Safy cart ادعا شده که باعث جلوگیری از رسیدن امواج الکترو مغناطیسی به بدن می شه، تقلبیه و این ادعا صحت علمی نداره.

 

جمع آوری: آلامتو

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *