قتل های سریالی و زنجیره ای یکی از نوع های خطرناک قتل حساب می شه، از اون جهت که تا قاتل دستگیر نشه، حتما قتل ها ادامه دارن و این قاتل ها هم سیر نشدنی هستن.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر : در این لیست با خطرناک ترین و بدترین قاتل های سریالی دنیا آشنا می شید، اون ها از کشورای مختلفی چون برزیل، چین، افغانستان، کلمبیا، امریکا، اوکراین، روسیه و هند هستن. هرچند که قراره بدترین هر کشور رو معرفی کنیم، اما یه کشوره که به فقط سه قاتل رو در خود جای داده.

در این لیست چیزای وحشتناکی از جمله تجاوز، خوردن قلب و مرده پرستی های عجیب رو می ببینن و حتی می فهمید کدوم یه از این افراد در شرایطی هستن که باید تموم عمرشون رو پشت میله های زندان بگذرونن به جای اینکه اعدام شن.

نکته دیگری باید به اون به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین اینه که کل آدمایی که قاتلان این لیست کشته ان، ۷۶۲ نفره که به صورت میانگین به ۷۶ نفر می رسد. با اینکه این افراد مرگ بارترین قاتلین زنجیره ای هستن، اما شک نداشته باشین اون ها خلاق ترین قاتلین در مخفی کردن جسدها نبوده ان و در بعضی موارد همین جسد های مخفی شده اون ها رو لو داده.

آناتولی انوپرینکو

شاید بهتر باشه آناتولی رو با نام مستعارش یعنی «جانوری از اوکراین» بشناسیم، وقتی که اون آخرسر در سال ۱۹۹۶ دستگیر شد، اعتراف کرد که ۵۲ نفر رو کشته و هنگام دستگیری بیشتر از ۱۰۰ مورد مشکوک مانند اسلحه های قتل رو همراهش پیدا کرده ان.

اولین مجموعه قتل آناتولی به معنی واقعی یه انفجار بزرگ بود، اون یه خونواده ۱۰ نفره رو که شامل هشت بچه می شد، کشته بود. سری دوم قتل های اون یه سال بعد اتفاق افتاد، اون ۵ نفر رو که در ماشین خوابیده بودن، به قتل رساند، البته در زمان اعتراف گفته بود که به قصد دزیدن ماشین اون ها بوده، اما می فهمد که چاره ای به جز کشتن اون ها نداره و پس از اون بدن های شون رو می سوزوند. البته این سوزوندن بدن در خیلی از قربونی های بعدی آناتولی تکرار می شه.

دفعه بعدی آناتولی به یه خونه ۴ نفره حمله کرد و با به کار گیری شاتگان اون ها رو کشت، الگوی آناتولی همینطوری ادامه داشت، اون حتی تو یه مورد مادر و بابایی رو در خونه خودشون با چکش به قتل رساند و بعد از اینکه پول ها رو از دخترشون گرفت، دختر رو هم با چکش کشت. اون حتی تو یه مورد دو دختر ۷ و ۸ ساله رو با تبر کشته بود.

این قاتل اوکراینی در ادامه اعترافاتش گفته که معمولا خونه های تک افتاده تر رو انتخاب می کرده و با ایجاد شلوغی وارد خونه می شده و کارش رو انجام می داده، حتی در موردی گفته وقتی همسایه ها اومده بودن که ببینن چه اتفاقی افتاده، اون ها رو هم کشته.

این قاتل در آخر سال ۲۰۱۳ در زندان جان خودشو از دست داد.

قاتل سریالی

آندره چیکاتیلو

آندره روسی کشتار خودشو از همون روسیه شروع کرده بود و با نام «قصاب روستاو» اون رو می شناختند و این موضوع مشخص می کنه که به چه دلیل اون رو ترسناک می دونستن و آندره در بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۰، ۲۵ زن و کودک رو به قتل رساند و پس از اون ها به اعدام محکوم شد.

جنایات این قاتل شامل تجاوز و قطع عضو می شه و سلسه قتل های اون از وقتی که معلم مدرسه بود شروع کرده بود و بعد از چند مورد آزار و اذیتی که در مدرسه انجام داده بود، اون رو اخراج کردن. پس از اون که نتونسته بود شغلی پیدا کنه و به جاش به قتل رسوندن آدم ها رو شروع کرد!

اولین قتل اون یه دختر ۹ ساله بود که مورد اذیت و آزار هم قرار گرفته بود.

چیکاتیلو چند سال قتلی رو انجام نداده بود، اما قتل بعدی اش یه دختر ۱۷ ساله در جنگل بود و در آخر به عنوان یه قاتل زنجیره ای اون در سال ۱۹۸۴ اون ۱۵ نفر رو کشته بود.

بعد از اینکه آندره دستگیر شد، حقایقی درباره قتل هاش رو اعتراف کرد و توضیح داد که قبل از کشتن قربونی هاش خون اون ها رو می چشیده س.

قاتل سریالی

ابوالقاسم جبار

پرکارترین قاتل زنجیره ای افغانستان ابوالقاسم جبار بوده. وقتی که اون رو دستگیر کردن، مشکوک به قتل بیشتر از ۳۰۰ مرد و پسر بود، با این حال تا زمان اعدام تنها تونسته بودن رابطه اون با ۶۵ قتل رو پیدا کنن.

اون در سال ۱۹۷۰ دستگیر و سال بعد اعدام شد. بدیش اینه تا قبل از این موضوع دو نفر رو واسه قتل هایی که جبار مرتکب شده بود، اعدام کرده بودن.

قاتل سریالی

یانگ زینهای

پرکارترین قاتل زنجیره ای چینیه که در زمان دستگیری به ۶۵ مورد قتل و ۲۳ مورد تجاوز بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ اعتراف کرده بود و البته ارتباطش رو با ۶۷ مورد قتل پیدا کرده بودن.

زینهای قتل ها رو شب ها انجام می داده، اون به آرومی وارد خونه ها می شده و با به کار گیری ابزاری مانند تبر، بیل و چکش دست به قتل می زده و همه خونواده رو هم از بین می برده.

زینهای در ماه نوامبر ۲۰۰۳ بازداشت شد و یه سال بعد اعدام می شه، قبل از اعدام از اون درباره انگیزه هاش واسه قتل پرسیده بودن و گفته بود که در خودش هیچ تمایلی در رابطه با دیگه مردم نمی دیده و هرچه بیشتر می کشته، علاقه اش به کشتن هم بیشتر می شده.

قاتل سریالی

کامپاتیمار شانکاریا

شاید اگه از قاتلین سوال کنیم به چه دلیل دست به قتل می زنید، شاید اون ها از حوادثی که سال ها قبل واسه شون افتاده مثال می زنند، اما درباره شانکاریا شرایط کمی فرق می کنه، اون قربانیانش رو با لذت می کشد!

این را هم حتما بخوانید :
خطرناک ترین شهرهای دنیا برای گردشگری

شانکاریا متولد هنده و وقتی در سال ۱۹۷۹ دستگیر شد به بیشتر از ۷۰ قتل در مدت دو سال در رابطه بود. اون همه قربانیانش رو با چکشی که به سر اون ها می زد، به قتل می رساند.

اون قبل از اعدام گفته بود که شما منو الکی به قتل می رسونید و امیدوارم واسه کس دیگه ای اینجور اتفاقی نیفتد!

گری ریدوِی

شاید امریکا بیشترین قاتل های زنجیره ای رو در خود جای داده باشه، اما گری ریدوِی با لقب «رودخانه سبز» مطمئنا تنها کسیه که بین سال های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ تعداد خیلی خیلی از زنان رو در وانگشتن کشته. گری بیشتر قربانیانش رو از بین زنائی که در خیابون زندگی می کردن، انتخاب می کرده و امید این رو داشته که کسی از نبودن اون ها خبردار نمی شه. اون زنان رو خفه می کرده و بعد جسدشان رو در جنگل رها می کرده.

روش اون خیلی راحت بوده، زنی رو انتخاب می کرده و با نشون دادن عکسی از پسرش همدردی اون ها رو بدست می آورده بعد خفه شون می کرده، پس از دستگیری اون به قتل ۷۱ زن اعتراف کرده، البته پلیس بیشتر از این تعداد رو به اون در رابطه دونسته ان.

علاقه گری به کشتن آدم ها از ۱۶ سالگی نمایان می شه، وقتی که چاقویی رو در پهلوی یه پسر ۶ ساله می کنه، با اینکه اون پسر جون سالم به در می برد، ولی گری به علاقه مخفی خودش پی می برد و بعدا می گوید برام باحال بود که کسی به کشتن علاقه داشته باشه!

قاتل سریالی

پدرو فیلو

فیلو متولد برزیله و از همون اول زندگی غیر معمولی داشته. وقتی که پدرو در شکم مادرشه، به دلیل مورد کتک کاری قرار گرفتن مادرش با جمجمه ای زخمی متولد می شه. وقتی پدرو ۱۳ ساله س، پسری رو زیر جرثقیل هُل می دهد که تا پای مرگ می رود. پدرو در ۱۴ سالگی دست به دو فقره قتل می زند، یکی معاون شهردار که پدرش رو با اتهام به دزدی غذا اخراج می کنه و دیگری کسی که پدرو معتقد بوده دزدی رو انجام داده.

پس از اون فیلو مجبور به فرار می شه و در شهر دیگری اول یه قاچاقچی مواد مخدر رو به قتل می رساند، اون با زنی به نام ماریا آشنا می شه که پس از یه مدت بوسیله یه گروه قاچاقچی کشته می شه، این موضوع پدرو رو به حدی عصبانی می کنه که به دنبال تموم اعضای باند می رود و اون ها رو بعد از شکنجه می کُشد، واقعا می توان اون رو یه لیام نیسون در فیلم «ربوده شده» بدونیم!

همه این اتفاق ها قبل اینکه پدرو حتی ۱۸ ساله شه، می افتد. در همین شرایط پدرش در جریانی مادرش رو می کشد و پدرو واسه انتقام پدر خودشو به قتل می رساند، سینه اش رو می شکافد، قلبش رو بیرون می کشد و یه تیکه از اون رو می خورد!

پدرو در زندان هم دست از کشتن بر نداشت و ۷۱ نفر رو به قتل رساند. ر برزیل قوانین زندان ها به شکلیه که اگه کسی بیشتر از ۳۰ سال در زندان بود و جنایت هایی رو هم در زندان مرتکب شد، هر بار ۴ سال به محکومیتش اضافه می شه، اما در آخر اون در سال ۲۰۰۷ از زندان آزاد شد.

قاتل سریالی

دانیل کامارگو باربوسا

کامارگو بین ۷۰ تا ۱۵۰ نفر در مدت زمان ۱۲ سال دختران جوون رو مورد آزار و اذیت قرار می داده و بعد به قتل می رسونده، اون این تعداد قتل رو در کلمبیا و اکوادور انجام می داده.

اولین باری که به زندان رفت، سال ۱۹۷۴ بود و بعد از وقتی بود که تونستن تایید کنن اون یه دختر ۹ ساله رو اذیت کرده و کشته، در اون زمان ۲۵ سال واسه اون حکم حبس بریده بودن. با این حال در سال ۱۹۸۴ تونست از زندان فرار کنه و تا سال ۱۹۸۶ که دوباره دستگیر شد،چندین قتل دیگه رو انجام داده بود.

قاتل سریالی

پدرو لوپز

پدرو در کلمبیا به دنیا اومده بود و در زمان دستگیری متهم به قتل و آزار بیشتر از ۳۰۰ دختر در کلمبیا، پرو و اکوادور بود، البته اون به قتل ۱۰۳ نفر اعتراف کرده بود. اون در سال ۱۹۸۰ در حدود ۵۳ گور رو به پلیس نشون داد که بیشتر قربانیان دختر ۹ تا ۱۲ ساله رو در اون ها جای داده بود. لوپز در سال ۱۹۹۸ از بیمارستان روانی به دلیل رفتار خوب مرخص شده بود، اما در سال ۲۰۰۲ به دلیل پیدا شدن جسدی که تونسته بودن به پدرو اون رو در رابطه بدونن، دوباره دستگیر شد.

قاتل سریالی

لوئیس گاراویتو

شاید قاتل ترین قاتل رو بشه گاراویتو دونست، اون ۱۳۸ نفر رو در مدت زمان ۵ سال کشته بود. البته درباره اون به بیشتر از ۳۰۰ قتل دیگه هم مشکوک هستن. نام مستعار اون «جونور» بوده که قربونی هاش رو مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار می داده و بعد می کشته. بعد از دستگیری بعضی از قربونی ها رو از روی نقشه ای که واسه افسران کشیده بود، تونستن پیدا کنن.

تاکتیک اون واسه جذب قربانیان بسیار ساده بوده، کسی رو انتاخاب می کرده، به اون نزدیک می شده و پیشنهاد هدیه یا شکلات از اون واسه قدم زدن دعوت می کرده، اون رو به اندازه ای راه می برده تا خسته شه، بعد اون رو شکنجه می داده و با پاره کردن گلویش اون رو می کُشته س، واسه نابود کردن اجساد هم اون ها رو تیکه تیکه در جایی دفن می کرده.

لوئیس گفته بود که خودش قربونی تجاوز پدرشه، اما هیچوقت درباره انگیزه هاش واسه ارتکاب اینجور قتل هایی توضیح نداده.

قاتل سریالی

این ها ۱۰ نفر از بدترین قاتلان زنجیره ای بودن که در تاریخ ثبت شده ان.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *