14 signs you're the best wife on the planet

زن و مرد در زندگی زناشویی وظایفی نسبت به همدیگه دارن، اگه می خواید یه همسر ایده آل واسه شوهرتون باشین باید بعضی از ویژگیای زیر رو داشته باشین.

به گزارش آلامتو به نقل از برترینا (ترجمه از پردیس بختیاری): زیبایی ظاهر تنها ویژگی روشن یه زن نیس، چیزی که یه زن رو قشنگتر و جذاب می کنه، خصوصیات اخلاقی اونه. اما این خصوصیات کدوما هستن؟

ما با زنان بسیاری در تماس ایم، بیشتر اونا مهربون، دلسوز، احساساتی و مهمون نوازند اما اینا واسه کمال یه زن کافیه؟ اگه شمام دوست دارین بدونین که بهترین و قویترین زنان چه ویژگیای بارزی دارن، با ما همراه باشین.

در این مطلب مهمترین ویژگی یه زن رو که باعث برتری و خاص بودن اون از دیگر زنان می شه، براتون آوردیم.

  1. واسه خودش ارزش قائله

زنی که به خودش اهمیت دهد، مثلا به ظاهرش برسه، واسه خودش پول خرج کنه، به سلامتی اش اهمیت دهد و تو یه کلمه مراقب خودش باشه، زنیه که بقیه هم به اون احترام می ذارن. این نوع از زنان آدمایی قابل اعتماد، سخت کوش و دارای اعتماد به نفس بالایی هستن که بقیه هم می تونن به اونا تکیه کنن.

  1. از ظاهر خودش راضیه

هممون نقصا و ایرادهایی در درون خود و ظاهرمون داریم اما زنان قوی خود رو همونجوری که هستن دوست دارن و قبول می کنن. اونا از این که خود رو در آینه نگاه کنن، خجالت نمی کشن و برعکس به خودشون افتخار می کنن.

در واقع اونا می دونن که چیزی که در مورد ظاهرشون اهمیت دارن، تنها نظر خودشونه نه هیچکی دیگه، پس هیچ وقت ناشکری نمی کنن و از زندگی خود آخر لذت رو می برن.

  1. مستقله

استقلال یکی از خصوصیاتیه که زنان رو جذاب نشون میده، به بیان دیگه زنان جداگونه آدمایی هستن که به بقیه احتیاجی نداره. مثلا اونا واسه برآوردن کردن نیازای خود به دیگری تکیه نمی کنن و تلاش می کنن که خود از پس زندگی شون بر آیند.

پس یه زن جداگونه نه واسه برآورده کردن نیازای مالی، جسمی یا روحی، واسه فقط به عنوان یه همراه، رابطه عاطفی خود رو شروع می کنن. در واقع اونا شونهای خوبی واسه تکیه کردن هستن.

  1. مغرور نیس

یکی از خصوصیات زنان ایده آل اینه که اونا اصلا مغرور و از خود راضی نیستن، بلکه برعکس اونا همون قدر که واسه خود ارزش قائل ان واسه بقیه هم هستن. اونا بقیه رو دوست دارن، با اونا صادق ان و به اونا احترام می ذارن، پس با همه خصوصیات اخلاقی خوبی که دارن، نشونه ای از غرور در این نوع زنان یافت نمی شه.

این را هم حتما بخوانید :   خواص آلوی بخارا برای تقویت استخوان

  1. به دنبال دردسر نمی شه

زنان قوی زنائی هستن که از درگیری فراری هستن. اونا دوست ندارن که وارد جر و بحثا شن یا کاری کنن که حسادت بقیه رو برانگیزند. اونا اونقدر به بلوغ فکری رسیدن که تا جایی که امکان داره از موقعیتای استرس زا و ناراحت کننده خودشون رو دور می کنن. به بیان دیگه، آرامش تنها هدف اونا در زندگیه.

  1. شما رو تشویق به بهترینا می کنه

اگه زنی به شما گفت که شما تواناییای بالایی دارین و شما رو تشویق به تلاش بیشتر واسه یه زندگی بهتر کرد، بدونین که اون یه زن ایده آله. زنان موفق نه فقط به شما و توانایی هاتون حسادت نمی کنن، بلکه تواناییاتون رو می بینن و به شما گوشزد می کنن که لایق بهترین هایید.

  1. واسه مشکلات راه حل پیدا میکنه

از مشکلات زندگی نمیشه فرار کرد، هر آدمی روزی با سختیا درگیره اما زنان قوی اونایی هستن که به جای گریه کردن یا باختن خود، به دنبال راه حلی مناسب می گردن. اونا در این شرایط منطقی عمل میکنن و می تونن با در نظر گرفتن شرایط بهترین تصمیم رو بگیرن.

  1. انتقاد پذیره

زنان موفق از بیان ایده هاشون ترسی ندارن. اونا نه فقط اعتقادات خود رو خیلی راحت به زبون میارن بلکه انتقادات بقیه رو هم با روی باز قبول می کنن. صبر اونا واسه گوش کردن حرفای بقیه بسیاره و همین ویژگی اونا رو پیش بقیه محبوب می کنه.

  1. تاثیر مثبتی بر بقیه میذاره

زنان قوی خصوصیات منحصر بفرد زیادی دارن که یکی از اونا مثبت اندیشیه. اونا نه فقط خود نیمه پر لیوان رو می بینن بلکه همیشه از خود هم تاثیر مثبتی بر بقیه می ذارن. پس همنشینی با اونا واسه همه دلنشینه.

  1. از داشتن اون احساس غرور می کنین

مطمئنا زنائی که خصوصیات اخلاقی بالا رو دارن، مورد احترام هر فردی قرار می گیرن. پس اگه شمام همچین زنی رو در زندگی تون دارین، واسه نگه داشتن اون تلاش و از داشتن اون در زندگی تون به خود افتخار کنین.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

برترینا خبرهای داغ روز زناشویی عشق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *