این روزا که بازار عکسای سلفی داغه ، مردم با عکاسی از خود و حتی از کوچیکترین و خصوصی ترین مسائل شخصی شون، این موضوع رو درنظر نمی گیرن که چه قدر این تصاویر وحشتناک و خصوصی می تونه با روح و روان بقیه بازی کنه و بدون قید و بند خاصی اونا رو در شبکه های اجتماعی منتشر می کنن که این مسئله از نظر روانپزشکان رفتاری منفعلانه س.

اما باید این موضوع رو در نظر بگیریم که کاربران فضای مجازی در روبرو شدن با این پستا و تصاویر عکس العمل منفی خود رو نسبت به اونا نشون میدن.

نمونه روشن این رفتار،تصاویریه که دیروز از راه بعضی دانشجویان پزشکی منتشر شد.این افراد در یکی از کلاسای تشریح با اجساد سلفی گرفتن اما کاربران درشبکهای اجتماعی هر جا که به پست این عکسا برخوردند کامنتا و واکنشای تندی نسبت به این رفتار مریض گونه ای که باب شده رو داشتن.

باید اینم بگیم که؛ یه چند وقت پیش سازمان نظام پزشکی که پیش قروال مقابله با تولید سریال مهران مدیری بود و پیش و بین تولید سریال درحاشیه با منتشر کردن یه نامه رسماً به مقابله با ساخت اینجور اثری پرداخت و این کمدی رو اثری هم جهت با سلب اعتماد عمومی به پزشکان خواند و پس از اینم قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت از پرده بیرون اومد و در آخرین تلاش، نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس سازمان صداوسیما در مخالفت با این سریال منتشر کرد که سلسله تلاشا واسه توقف ساخت این سریال رو نشون می داد.

این را هم حتما بخوانید :
خواص روغن نارگیل برای سلامت پوست و مو

جامعه پزشکان باید واسه افزایش علم خود تلاش کنن اما این تصاویر نشون میده که حتی در میان افراد تحصیل کرده هم موضوع سلفیا به مشکل بزرگی تبدیل شده.

سلفی با اجساد

سلفی با اجساد

سلفی با اجساد

سلفی با اجساد

سلفی با جسد

سلفی با اجساد

۱۰ مکان محبوب جهان واسه گرفتن عکس سلفی

درباره گرفتن عکس سلفی برهنه در باشگاه

باشگاه خبرنگاران سلفی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *