مردی انگلیسی به نام ” کنت داویندر” ۴۰ ساله بعد از حمله ای خشن به ” ساندرو روتمن” ۴۳ ساله که در شنبه شب و در بندر کوستادل سول اسپاتیا اتفاق افتاد، در بازداشتگاه پلیس این منطقه هست.

به گزارش پلیس،این پدر انگلیسی به ” روتمن” آلمانی میگه که باید فیلم گرفتن از دخترش رو توسط تبلت متوقف کنه اما این مرد آلمانی توجهی  به اون نشون نمی ده.

هر دو مرد در رستوران با همدیگه بجث و جنگ می کنن که یهو این جنگ به دعوایی خشن تبدیل شده و پدر انگلیسی در میان دعوا ضربه ای به سر ” روتمن” آلمانی وارد می کنه که موجب کشته شدن اون می شد.

یه منبع مردمی که از شاهدین حادثه بوده، به خبرگزاری اسپانیایی گفت: آقای ” داویندر” از میز خود بلند شد و به سمت میزی که مقتول نشسته بود رفت.” داویندر” تبلت مرد آلمانی رو از اوگرفت و در اون فیلمای ضبط شده و بیمارگونه ای رو از دختر ۸ ساله اش دید که بوسیله این مرد آلمانی در مدت اقامت اونا در رستوران گرفته شده بود و در همین زمان حمله بین اون دو اتفاق افتاد.

به گزارش پلیس، مرد آلمانی بعد از ضربه وارد اومده به سرش و بی هوش شدن، خیلی سریع به بیمارستان منتقل شد ،اما کمی بعد در اونجا مرد.

پلیس منتظر یافته های معاینه جسد بوسیله کالبد شکافی، واسه  کشف دلیل دقیق مرگ ویه.

پلیس هم اینکه معلوم کرد که این توریست آلمانی با نام ” روتمن” سابقه  وحشتناکی در گرفتن و منتشر کردن عکسای غیر اخلاقی از کودکان بچه سال و تجاوز به اونا رو داشته و واسه این اتهام هم در گذشته دستگیر شده بود.

این را هم حتما بخوانید :
چند ایده جدید برای دکوراسیون منزل :

هنوز مشخص نیس که پدر انگلیسی که دخترش ۸ سال داره، از سابقه این مرد آگاه بوده یا نه اما پلیس عقیده داره که این دو مرد همدیگه رو تا قبل از این بحث مرگ آور نمی شناختند.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

خواص عشق واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *