یکی از اصلی ترین نگرانی های والدین در اول تولد فرزندشون، جفت و جور پوشک مناسب با کیفیت بالا و قیمت ایده آله در این مقاله می خوایم به بررسی چند نوع پوشک مخصوص نوزادان و بزرگسالان بپردازیم.

پوشک پمپرز لهستان

واژه اونتاژ در زبون انگلیسی به معنی تعداد بالاس ، پوشک  پمپرز لهستان اونتاژ به معنی پوشک پمپرز لهستانی تعداد بالاس که از دید اقتصادی مقرون به صرفه س و از پوشکای تعداد پایین این محصول ارزون تره ، پوشک پمپرز پریمای اونتاژ اندازه یه تعداد در هر بسته ۸۸ عدد مب باشه ، و واسه همه نوزادان قابل استفاده س مخصوصا کودکانی با پوستای حساس که یعنی این پوشک ضد حساسیته.

نوزاد اگه به هر پوشکی حساسیت داشته باشه ، نمیشه گفت که به چه پوشکی حساسیت نشون نمی ده ، تنها راه اون به کار گیری پوشکهای فرق داره تا پوشکی که به پوست نوزاد شما می سازه انتخاب شه ، ولی در کل پوشک پمپرز لهستانی در ۸۰ تا ۹۰ درصدد نوزادان با پوست حساس جواب میده و به پوست اونا حساست نشون نمی ده.

در نتیجه پیشنهاد ما به مادرانی که کودکشون به پوشک حساسیت نشون میده ، یکی از بهترین گزینه هامون پوشک پمپرز لهستانیه.

پوشک شورتی (شورت آموزشی)

پوشک شورتی پمبرز ، راه حل مناسبی واسه اینه که شما کودک دلبندتان رو از پوشکای معمولی ای که مورد استفاده اش بوده دور کنین و کم کم از شورتای معمولی استفاده کنه.

این نوع پوشکا به دلیل اینکه ظاهری متفاوت تر از پوشکای معمولی دارن این تصور رو واسه کودک عزیزتون بوجود میاره که با در نظر گرفتن اینکه تن پوشش تغییر کرده ، شایدً اون دیگه بزرگ شده و دیگه نباید بعضی کارای گذشته رو انجام بده !

البته شما هم باید توجه کنین پوشک شورتی ( یا همون شورت آموزشی )  تنها جنبه آموزش داره !

یعنی اگه بچه شما در شورت آموزشی پمپرز پی پی یا جیش کرد نکنه که اون رو سرزنش و یا خدایی نکرده تنبیه کنین چون که این پوشکا مخصوص این کاره.

این را هم حتما بخوانید :
خریدار خودروی احمدی‌نژاد معرفی شد !

فقط نکته ای که باید به اون توجه کنین اینه که به کودک خود تذکر و آموزش بدید که دیگه اون بزرگ شده و اگه احتیاج به دستشویی رفتن داره حتماً شما رو در جریان بزاره.

شورتای آموزشی قابل شستشو هم در بازار عرضه می شه که نسبت به پوشکای شورتی از دید آموزشی کاربرد کمتری دارن به دلیل اینکه ادرار کودک اگه مقدارش زیاد با شد رو از خود رد می کنن و فقط لحظه اول خروج ادرار رو جلوگیری می کنه شورتای آموزشی دارای لایه داخلی نخی واسه جذب آب و لایه خارجی مشماییه .

پوشک بچه استخری

یکی از سرگرمیایی که نوزادان خیلی از اون لذت میبرن بازی در آبه اما مناسب نبودن پوشکای عادی واسه این سرگرمی باعث شده تا والدین کمتری مبادرت به تجربه این سرگرمی واسه فرزندان شون هستن با کمک پوشکای استخری مخصوص نوزادان می تونین این مشکل رو برطرف کنین. خرید پوشک بچه استخری رو در سایت نی نی پوشک به صورت آنلاین و خیلی راحت انجام بدین.

پیدا کردن بهترین پوشک بزرگسال

آدمایی که بی اختیاری ادرار یا مدفوع دارن نیاز به پوشک بزرگسال دارن چون که توانایی کنترل مثانه یا روده های خود رو ندارن . مریضایی که گرفتار به مشکلات شناختی یا عقب افتادگی هستن هم ممکنه نیاز به پوشک داشته باشن .زناننیکه افتادگی مثانه دارن و قادر به کنترک ادرای نمی باشن هم نیاز به پوشک دارن ، بیماران آلزایمری و بیماران پارکینسونی هم نیازمند پوشک بزرگسال ان ، فضا نوردانی که به فضا سفر می کننده هم از پوشک بزرگسال استفاده می کنن ، بهترین نوع پوشک بزرگسال پوشک بزرگسالان شورتی ایه  که دارای قدرت جذب بالا و در این حال راحت و نرم باشن که ما خرید پوشک بزرگسال شورتی ابریفلکس رو  پیشنهاد می کنیم .

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *