لوگوی یورو 2012

 

حسن تقدس نژاد فومنی معاون اداری مالی سازمان صداوسیما درباره خرید پخش زنده مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۲، گفت: «ما از هفته گذشته مبادرت به خرید امتیاز پخش زنده این مسابقات کردیم. البته صحبت های انجام شده هنوز در مرحله گفتگو و این امتیاز خریداری نشده.»

 

ایشون درباره رقم پیشنهادی خرید این امتیاز گفت: «رقمی که واسه خرید به ما گفته شده خیلی بالاست. در واقع ۱۰ برابر دوره های قبله و طبق عرف نیس.»

 

معاون اداری مالی سازمان صداوسیما ادامه داره: «در دوره های قبل قیمت پیشنهادی اونا چهار میلیارد تومن بوده ولی در این دوره ۴۰ میلیارد تومن شده. البته ما امتیاز پخش مسابقات یورو رو خریداری می کنیم، اما نه با این قیمت.»

 

تقدس نژاد اعلام کرد: «اون ها به دنبال پول هستن و ما به دنبال انجام کار درست هستیم. به خاطر همین حتما امتیاز پخش زنده مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۲ رو با قیمت مساوی خریداری می کنیم.»

 

خرید پخش زنده مسابقات فوتبال از طرف سازمان صداوسیما مسئله دیروز و امروز نیس و هر سال ایران دیرتر از بقیه کشورای حاشیه خلیج فارس مبادرت به خرید این امتیاز می کنه. البته مسئولان همیشه اونقدر دیر مبادرت به خرید امتیاز پخش بازی ها می کنن تا قیمت ها به طور کامل شکسته شه.

 

البته پخش بازی ها بدون اینکه حق پخش اون خریداری شه در برنامه «پارک ملت» هم از طرف سیامک رحمانی سردبیر روزنامه تماشا و یکی از ورزش نویسان کشورمون مطرح شد و اون اعلام کرد پخش زنده این مسابقه بدون خرید حق پخش اشکال شرعی داره. هرچند با هدایت مجری این بحث به آخرسر مشخصی نرسید.

 

از طرف دیگه با راه اندازی پخش آزمایشی شبکه ورزش اختلافاتی میان شبکه سه و ورزش واسه پخش مسابقات یورو و المپیک هم ایجاد شده. البته شبکه سه واسه راضی کردن مسئولان صدا و سیما لیگ قهرمانان اروپا رو به شکل منظم پخش کرد تا بتونه مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۲ رو پخش کنه.

 

البته قبل از ایام نوروز هم پخش مسابقات فوتبال از شبکه سه حذف شد و پخش سریال های طنز شبونه که با ایرادهای کلی ای روبه رو بود مثل «خونه اجاره ای» جانشین شده بود که مورد انتقاد مردم قرار گرفت، به خاطر همین دوباره پخش مسابقات از سر گرفته شد.

این را هم حتما بخوانید :
خواص شگفت انگیز ژلاتین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *