خرید جهیزیه یکی از سخت ترین کارای ممکنه. اگه شک دارین می تونید خودتون رو واسه چند دقیقه جای یه تازه عروس بذارین و از دید اون به ماجرا نگاه کنین. اولین کار جفت و جور لیستی از لوازم لازمه، پس دست به کار می شید و سری به آشپزخانه مادرتون می زنید و حواستون هست همه چیز رو با جزییات بنویسین. ممکنه حتی نوع و مدل سرویس قاشق و چنگال رو هم یادداشت کنین. اون وقته که باید یه جفت کفش آهنی بپوشید و به امید پیدا کردن وسایلی برابر سلیقه و البته بودجه تون، راهی پاساژها و بازارها شید و در آخر بعد از ساعت ها و یا حتی روزا گشت و گذار در بازار، با دست پر به خونه برگردین.

چند روز بعد وقتی خوشحال و خندون مشغول بررسی همه ریزه کاری های چینی های تازه خریداری شده، هستین و داستان خرید سختتون رو واسه دوستتون تعریف می کنین، در کمال ناباوری می ببینن که اون مثل یه شعبده باز، همون سرویس چینی رو از کنج آشپزخانه اش بیرون می آورد و تاکید می کنه که اون رو با نصف قیمت پرداختی شما خریده س.

شاید هممون تجربه اینجور خریدهای ناموفقی رو داشته ایم. دلایل زیادی می تونه باعث این اتفاق شه که یکی از اون ها شفاف نبودن قیمت ها هستش. خیلی طبیعیه وقتی روزا صرف پیدا کردن یه وسیله خاص می کنیم و قیمت های جور واجور رو می شنویم کم کم تمرکز اولیه مون رو از دست می بدیم و در آخر ممکنه بدترین انتخاب رو داشته باشیم. از طرفی در ایامی از سال مثل شب عید که تقریبا هممون قصد تعویض بخشی از لوازم خونه رو داریم، با شلوغی بازار مواجه می شیم و در اینجور شرایطی امکان درست دیدن و مقایسه کردن رو از دست می بدیم.

نوسانات لحظه ای بازار هم مورد دیگه ایه که جمع آوری اطلاعات به شکل سنتی رو سخت می کنه. خیلی از فروشندگان بعضی وقتا از این مورد سواستفاده می کنن و قیمت اجناس رو گران تر از ارزش واقعی شون اعلام می کنن؛ در حالی که اگه امکان مقایسه قیمت بین تموم فروشگا ها رو داشتیم شک نداشته باشین می تونستیم بهترین انتخاب رو از بین گزینه های موجود داشته باشیم.

خرید وسایل آشپزخانه

خیلی از ما واسه خرید یه سرویس آشپزخانه تموم اینترنت رو زیر رو می کنیم و تلاش می کنیم یه لیست قیمت تموم و کمال واسه خودمون جفت و جور کنیم اما به خاطر نبودن یه سایت کامل که امکان مقایسه و مشاهده تموم مشخصات اجناس رو داشته باشه؛ معمولا چیزی جز پریشونی و گیجی بیشتر نصیبمون نمی شه، چون که حس می کنیم با یه عالمه از اطلاعات ریز و بزرگ و غیر کاربردی بمباران شده ایم.

در اون روزا که هنوز اینترنت تا این حد گسترش پیدا نکرده بود، آدمایی در فامیل بودن که لیست خریدهای بزرگشون رو با قیمت و محل خرید مشخص می کردن. این لیست به اندازه نقشه گنج اهمیت داشت. چون که با به کار گیری اون دیگه همه می دونستن بهترین سرویس چینی با بهترین قیمت رو از کدوم مغازه می توان خرید اما امروزه به لطف تکنولوژی و البته تنوع اجناس، نوشتن لیست خریدهای سنتی کار بی فایده ایه.

امروزه در دنیای دیجیتال صاحبان تجارت الکترونیک با دیدن مشکلاتی که در خرید سنتیه دست به کار شدن و اپلیکیشن ها و سایت های زیادی رو وارد بازار کردن؛ اما این سایتا هم بیشتر مشکلات خودشون رو دارن. خیلی از اون ها با پشتیبانی از یه برند خاص، امکان مقایسه رو از دستور کار حذف می کنن یا با فروشگا ه های کمی در رابطه هستن و تنوع محصولی در اون ها دیده نمی شه.

اپلیکیشن و سایت ایمالز واسه برطرف کردن این خلاها وارد میدون شد. این برنامه شما رو در جریان آخرین قیمت های بازار قرار می دهد. هم اینجور می تونید یه بازه قیمتی مشخص رو انتخاب کنین و مثلا مدل های جور واجور یه سرویس کریستال رو ببینین. ضمن اون که این امکان واسه شما هست که لیستی از وسایل پرطرفدار رو ببینین یا از راه فیلترهای جور واجور، انتخاب های پایانی تون رو تا جای ممکن به سلیقه تون نزدیک کنین. از دیگر امکانات خوب این سایت اطلاعات دقیقیه که در مورد یه کالا و بدون طرف داری در اختیار کاربر قرار می دهد.

خرید وسایل آشپزخانه

با به کار گیری اپلیکیشن ایمالز هم می تونید به یه دنیای آنلاین قیمت ها دسترسی داشته باشین. اپلیکیشن ایمالز بسیار خوب و کاربر پسند طراحی شده است. در این اپلیکیشن شما می تونید وسایل مورد نظرتون رو براساس قیمت مرتب کنین و هم اینکه تصویری واقعی از اجناس رو ببینین. در کنار همه این ها به دلیل رابطه خوب ایمالز با فروشگاه های اینترنتی جور واجور، خیلی راحت می تونید قیمت یه وسیله رو در فروشگاه های جور واجور بررسی کنین و خیلی راحت و بدون اتلاف وقت به یه لیست قیمت سرویس چینی یا لیست قیمت سرویس قاشق چنگال دست پیدا کنین.

پس به چه دلیل معطلید؟ اگه یه تازه عروس دور و برتون دارین یا به دنبال یه هدیه به مادرتون هستین، ایمالز رو به عنوان نقشه گنج به اون ها هدیه بدین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *