خرید بلیط هواپیما اولین موضوعیه که بعد از فکر کردن به سفر به ذهن ما می رسه و پس از اون چند سوال تو ذهن ما مطرح می شه : خرید بلیط هواپیمای خارجی و یا داخلی چیجوری، ازکجا و به چه صورت؟

  وقتی رو واسه مراجعه به آژانسای هواپیمایی اختصاص بدیم و یا از اون زمان واسه جستجوی اینترنتی در مورد جذابیتا و مکانای دیدنی سفر مورد نظر ،استفاده کنیم  و خرید آنلاین بلیط هواپیما رو به عنوان بهترین راه جهت جلوگیری از اتلاف وقت انتخاب کنیم ؟

و بهتر نیس  هزینه رفت و اومد به آژانسای مسافرتی رو  صرف خرید یا تفریح در سفر کنیم؟

با کمی حساب و کتاب ، خرید آنلاین بلیط هواپیما رو به گزینه های دیگه ترجیح می دیم و با جستجوی عبارات : خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیمای خارجی  و یا جستجوی عبارتی در مورد مقصد خاصی که در نظر داریم مثلاً : خرید بلیط هواپیمای چین ، می تونیم با تعداد خیلی از سایتای خدمات دهنده بلیط اینترنتی روبرو شیم.

سوالی که پیش میاد اینه که ” کدوم سایت رو انتخاب کنیم ؟ “.

من در اولین تجربه خرید بلیط آنلاین هواپیما فهمیدم که بعضی ازسایتا، نماد اعتماد الکترونیکی دارن که نشون دهنده مورد تایید بودن سایت از راه سازمانای مربوط به سرویس دهی آنلاینه.

پس از بررسی چند سایت معتبر، سایت سفرنیک با دسترسی آسون به اطلاعات ، مراحل ساده تا خرید بلیط ، سرعت بالای جواب دهی سایت و طراحی زیبای سایت در نظر اول توجه ام رو جلب کرد. دیگه اینکه سایت سفر خوب همه پروازهای سیستمی و چارتری واسه تموم مسیرهای داخلی و خارجی با خطوط هواپیمایی بسیار جور واجور رو دارا بود واین موضوع جهت مقایسه پروازها برام بسیارمهم بود.

این را هم حتما بخوانید :
نقد و بررسی باتری اصلی گوشی LG K10

 پس مبادرت به خرید بلیط هواپیمای چین از سایت سفر خوب نمودم .درحال انجام مراحل خریدبلیط ،  جهت اطمینان بیشتر با شماره تلفن گفته شده در سایت (۶٣٠٢-٠٢١) تماس گرفتم و فهمیدم میتونم ویزای چین و هتل رو با قیمت بسیارعالی وارزان در سفرنیک بخرم.

هم اینکه در باشگاه مشتریان سفرنیک عضو شدم که میتونم از تخفیفا و جشنواره های فروش سایت باخبر شوم .

ما می تونیم لذت بخش ترین تجربه گردشگری و سفر خود رو با یه شروع خوب همراه کنیم و تجارب سفر خود رو واسه بقیه بازگو کنیم و اونا رو در این تجربه قشنگتر شریک کنیم.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بلیط هواپیما خرید اینترنتی بلیط رزرو بلیط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *