تالیا

شبکه تالیا تو تهران و مراکز استان ها به شرایط عادی برگشته و مشغول سرویس دهی به مشترکین خوده.

مدیر عامل تالیا در گفت وگو ایسنا، با اعلام این خبر گفت: تالیا به عنوان اولین ارائه دهنده سرویس موبایل پیش پرداخت در کشور یه مدت در محاق قرارگرفته بود که با ورود سرمایه گذاران جدید و تغییر مالکیت حالا خوبیش اینه تونسته سرویس دهی خود رو تو تهران و مراکز استان به وضعیت مطلوب برسونه و حالا در حال تکمیل پوشش شبکه خوده.

فریبرز نژاد دادگر با اعلام ورود تالیا به بخش سرویس دهی دیتا اضافه کرد: تالیا در نظر داره تا همین چند وقت دیگه که خیلی هم دور نیست سرویس دیتا رو هم در شبکه خود به مشترکان ارائه کنه.

ایشون با اشاره به رفع مشکلات مشترکان تالیا همزمان با بازسازی و رفع نواقص شبکه گفت: تالیا بخش های ارتباطی خود با مشترکین رو راه اندازی کرده و مشترکین می تونن در صورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی از خطوط تالیا با تلفن ۹۹۹ و از بقیه خطوط با شماره ۰۹۳۲۹۹۹۰۰۰۰ تماس بگیرن.

نژاددادگر اعلام کرد: به خاطر جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی و ایجاد اطمینان واسه مشترکین تالیا، کارت شارژ جدید به شکل و مشخصات جدید در بازار پخش شده.

مدیر عامل تالیا تاکید کرد: در اول سال جاری مالکیت پروژه تالیا از شرکت مجتمع صنعتی رفسنجان به شرکت جدید التاسیسی بنام گسترش ارتباطات تالیا واگذار شد و انگار مدیران این شرکت تونسته ان تو یه سکوت چند ماهه موفق به حل مشکلات چندین ساله این اپراتور شن.

ایسنا فعال سازی اینترنت تالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *