دختر مالک میلان

مدت زمان زیادی از انتصاب یه زن به عنوان سرمربی یه تیم دسته دومی در دسته دوم فوتبال مردان فرانسه نمی ذاره اما اون تنها چهره زنونه مطرح دنیای فوتبال نیس.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم ورزشی، الان یه زنونه در فوتبال اروپا هر چند وقت یه بار توجهات زیادی رو به خود جلب می کنن. باربارا برلوسکونی دختر مالک میلان یعنی سیلیو برلوسکونی کهنخست وزیر قبلی ایتالیا هم هستش این زن خبرسازه. دختر سی ساله برلوسکونی که رییس هیئت مدیره باشگاه میلان همه طبق گمانه زنیای مطبوعات و رسانه های ایتالیایی مالک بعدی باشگاه میلانه.

girl

اون خیز بلند خود رو واسه تصرف صندلی مالکیت و ریاست پدر نامدارش از سال گذشته برداشت و انگار خود سیلویو برلوسکونی هم تمایل زیادی داره تا دختر ارشدش ادامه دهنده راه اون در میلان باشه. البته اون اختلافاتی با بعضی از مدیران میلان داره و انگار روند خود رو واسه حذف اونا از این باشگاه پرطرفدار میلانی کلید زده.

در سالای گذشته انتقادات بسیار زیادی به برلوسکونی واسه ناکامیای میلان در سری آ و اروپا وارد شده که میدون رو روز به روز به اون تنگ تر می کنه. به خصوص رسواییای اخلاقی ایشون در چند سال گذشته نشون از پایان مالکیت و ریاست ایشون بر باشگاه میلان داره.

اخبار داغ فوتبالی باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *