آمارهای موجود نشون از افزایش کاربران پیام رسانای داخلی داره. گفته شده که آمار نصب اپلیکیشن سروش از مرز ۱۰ میلیون گذشته س.

مدیر پیام رسان داخلی سروش اعلام کرده که تعداد کاربران این پیام رسان به ۱۰ میلیون رسیده.

حتما بخونین: آموزش پیام رسان سروش

میثم سیدصالحی اعلام کرد که موفقیت پیام رسان سروش نتیجه اقبال و اعتماد هموطنان به کارکرد، علم و تلاش نخبگان ایرونی بوده. ایشون در ادامه میانگین اتصال و اضافه شدن به جمعیت پیام رسان سروش تو یه هفته گذشته رو، بیشتر از ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد.

افزایش کاربران پیام رسانای داخلی

مدیر پیام رسان سروش اعلام کرد که الان متناسب با رشد تعداد کاربران، ظرفیت این پیام رسان زیاد شده و سروش واسه بیشتر از ۲۰ میلیون کاربر آماده سازی شده.

سیدصالحی ادامه داد که روزانه هفت میلیون کاربر فعال در این پیام رسان هستن و این اولین باره که پیام رسان های داخلی به این رکورد از نصب، تراکنش و ارتباطات دست پیدا میکنن.

حتما بخونین: مقایسه امنیت پیام رسانای ایرونی

مدیر پیام رسان سروش هم اینکه توضیح داد که روزانه بیشتر از صد ترابایت دیتا در این پیام رسان، ذخیره و بازخوانی می شه و این نشون میده که الان سروش، پرطرفدار ترین پیام رسان ایرونی بومی کشوره.

سیدصالحی در آخر از اضافه شدن امکانات گسترده تر به این پیام رسان از اول خردادماه خبر داد و به کاربران پیشنهاد کرد که همیشه از آخرین نسخه این پیام رسان استفاده کنن.

حتما بخونین: بهترین پیام رسانای جانشین تلگرام

منبع: jamejamonline

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *