بک لینک شاپ

به نقل از بک لینک شاپ:

لینک سازی یعنی ساخت لینکایی که به سایت شما اشاره دارن.سایت شما به لینک سازی نیاز داره.بدون لینک سازی هر چی در محتوا و ساختار سایت خود از نظر سئو انجام دادین، بی فایده هستش(به جز موارد کم یا بی رقابت).وقتی لینک شما در سایتای تالار گفتگو (forum) قرار میگیره، وقتی لینک شما در وبلاگی در قسمت پیوندا قرار میگیره ، وقتی واسه سایت خود تبلیغ بنری می کنین (لینک بنر) ، وقتی لینک شما در کامنتی ثبت می شه، وقتی که سایتی شما رو در قسمت مورد علاقه خود به عنوان لینک به درد بخور قرار میده و یا در موضوع خاصی به صفحه ای از سایت شما برگشت میده، وقتی لینک شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شه، همه اینا لینک سازی حساب می شه. هر لینکی در سطح اینترنت که به سایت شما اشاره داشته باشه بک لینک نامیده می شه.

بک لینک چه خاصیتهایی داره؟ بک لینک خوب، باعث افزایش پیج رنک، افزایش رتبه کلید واژه سایت شما در گوگل، افزایش محبوبیت سایت شما در گوگل می شه.

بک لینک ضررهایی هم داره ؟ اگه بک لینک طبق استانداردهای گوگل ثبت نشه، باعث برخورد گوگل با سایت خطاکار می شه.قبل از به کار گیری بک لینک باید از بهینه سازی سایت خود اطمینان داشته باشین.

استانداردای ثبت بک لینک گوگل چیه ؟ در سایتهای در رابطه بک لینک ثبت شه. بجای درج بک لینک خالی، بک لینک باید در محتوا ثبت شه. (مثل بک لینک در سایتهای مقاله و شبکه های اجتماعی ) یکی از موارد مهم بک لینک، تنوع نوع بک لینکهاست (شبکه های اجتماعی، وبلاگ، ویکی، فروما و ..) شما می تونین از این خدمات واسه افزایش اعتبار سایت خود استفاده کنین.

حال، وقتی لینک سازی رو خودتون انجام بدین، معنی اون کامل می شه.چون در حالت عادی بسیار سخته که شما رو به صورت طبیعی لینک کنن.بنابر این خود شما واسه خرید بک لینک دست به کار میشین. اینم بگیم گوگل هیچ وقت پیشنهاد نکرده که شما Link Building انجام بدین.گوگل پیشنهاد کرده که با ارئه خدمات و مطالب به درد بخور و دست اول، لینک جمع کنین.یعنی بقیه خود به خود شما رو به خاطر کیفیت خدمات و محتواتون لینک کنن.از طرفی منابع غیر رسمی و گاه ها مدیر بخش اسپم گوگل(مت کاتز) ، لینک بیلدینگ رو نفی نکرده و بر اثر گذار بودن و مهم بودن اون اشاره کرده.

با تغییرات گوگل و تغییر راهنماییای گوگل در بخش راهنمای مدیران وب سایتا google webmaster guideline ، باورهای غلط و رایجی بوجود اومد و دلیل اون این بود که گوگل به روشنی مواردی رو نوشته بود که شاید در نگاه اول و با نگاه بی دقت، نشون از بد بودن بک لینک بود. شاید گوگل حق داشته باشه که این جور بنویسین.چون کافیه گوگل بنویسه بک لینک خوبه! اون وقت تو یه روز، کل وب دنیا پر از لینک اسپم می شه! (الان هم شده!) اما باورای غلط چه باور هاییه:

بک لینک کلا بده و سایت شما نباید بک لینک دریافت کنه وگرنه رتبه شما آسیب می بینه.

بک لینک زیاد بده.بک لینک باید کم باشه (کم و زیاد خود تعریف داره!)

این را هم حتما بخوانید :   خواص جعفری برای زیبایی پوست و تقویت مو

سایت x با بک لینک بالا اومده.پس به زودی افت می کنه!

با بک لینک خیلی راحت میشه سایت رو به بالاترین جایگاه نتایج جستجوی گوگل آورد!

بک لینک فالو خوبه و بک لینک نوفالو به هیچ دردینمی خوره.

اثر لینکای نوفالو خوبه و بک لینک فالو خطرناکه!

بک لینک دیگه اثری در رتبه سایت نداره.

فقط با بک لینک سایت بالا میاد! گوگل در راهنمای خود اعلام کرده که بجای لینک سازی، محتوای مناسب تولید کنین تا بقیه خودشون شما رو لینک کنن.اما واقعیت اینه که حتما با محتوای خوب، بقیه خود به خود شما رو لینک نمی کنن! درباره این موضوع به طور مفصل در مقاله های نخریدن بک لینک، بایدا و نبایدای لینک سازی ، به اون پرداختیم

پست مت کاتز به پست مهمون اشاره داره و تا حدود زیادی بک لینکای وسط متن رو پوشش میده. مت کاتز که خودش مدیر بخش اسپم گوگله بدون بیشتر از Inbox ایمیل خود، پوشه Spam ایمیل خود رو بررسی می کنه تا بفهمه در دنیای اسپم چه میگذره!مت کاتز گفت در پوشه اسپم خود ایمیلی دریافت کرده که محتوای اون اینطوریه: “کار من بازاریابی اینترنتیه و محتوای عالی و مربوط به موضوع شما تولید و بعد تبلیغ می کنم تا بتونین مشتریان بیشتری بدست بیارید.ما با نویسندگان و کارشناسان خود، مقاله های ۱۰۰ درصد دست اول و با کیفیت و مربوط به موضوع شما ایجاد می کنیم و وسط متن اون، به صفحات سایت شما لینک فالو به شکل به طور کامل طبیعی می دیم.” مت کاتز، بعد از نقل قول گفت: این رسما دور زدن و تمرد از قوانین گوگله و با در نظر گرفتن افزایش تعداد سایتایی که این خدمات رو ارائه میدن، لینکای پست مهمون، دیگه زیادتر از اندازه لو رفته و در دسته روشای اسپم قرار گرفته.مت کاتز در آخر پیشنهاد کرده دیگه این کار رو در برنامه لینک بیلدینگ خود قرار ندین.روش دور زدن الگوریتم گوگل رو واسه خود مدیر اسپم گوگل ارسال و تبلیغ کردن! حالا الان بعد از گذشت یه سال و نیم، هنوز خیلیا به تاثیر پستای مهمون و بک لینک وسط اشاره می کنن و می گن لینک نخرید .عوضش پست مهمون بنویسین و به خود لینک بدید! اینا همه روشای خود گول زنیه!اگه خرید لینک مستقیما در اختلاف باقوانین گوگله، درج پست مهمون واسه دریافت لینک هم، هم در اختلاف با قوانین گوگل درباره بک لینکه!

رپورتاژ آگهی واقعا همون (Advertorial) است و مطالبی که در این بخش قرار می گیرند علی رغم اینکه ظاهری مثل بقیه مقالات و مطالب دارن اما در واقع باسفارش قبلی و با هدف تبلیغ واسه کمپانیا و شرکتای تجاری جفت و جور شده ان. در فضای اینترنتی در بعضی وب سایت های خبری و مجلات اینترنتی هم از اینجور روش ای واسه تبلیغات استفاده می شه. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش های برندسازی و تبلیغات اینترنتیه که بزرگترین برنده های دنیا واسه معرفی اجناس و خدمات جدید خود ازش استفاده می کنن.

منبع: بک لینک شاپ

سئو چیه؟ چه اصولی جه سئو سایت باید انجام شه؟

صد برابر شدن درآمد سایتا با بهبود سئو سایت

backlinkshop بک لینک شاپ خرید بک لینک سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *