بیست هزار نفر از مردم کشور چک روی کره ماه زمین خریدن.

به گزارش «فرد» و به نقل از المدینه نیوز، درحالی بیست هزار نفر از مردم چک از زمینای کره ماه خریدن که از بین مردم کشور همسایه اونا یعنی اسلواکی پنج هزار نفر، زمین روی این کره خریدن.

مدیر سفارت ماه در پراگ پایتخت چک میگه فروش املاک ماه در چک از سال ۲۰۰۶ شروع شده و رشد قیمت به شکل زیادی قبل از عید میلادی رشد داشته این مسئله با در نظر گرفتن اینه که بیشتر کسائی که میخوان هدیه خاص ای به آشنایان خود بدن از این املاک هدیه میدن. به صورت هرساله تا الان هزار نفر به خریداران اضافه شدن، اما در سال جاری این تعداد با رشد خرید ماهانه سیصد قطعه روبه روشدهه.

ایشون اضافه می کنه، در اول خودم هم این خرید و فروش رو یه شوخی عنوان می کردم اما کم کم فلسفه شرکت آمریکایی ای که در ایالت نوادا مقر اون هستش رو کشف کردم که تا کنون بیشتر از چهار میلیون قطعه از اراضی کره ماه رو فروخته و از این روش درآمد بسیاری داشته. ایشون در همین رابطه میگه: خرید این املاک تنها بوسیله مردم عای صورت نمی گیره و خیلی از هنرمندان و سیاستمداران مانند جیری پاروبک، نخست وزیر قبلی چک و رئیس حزب سوسیال دموکرات، جیمی کارتر و یا نیکول کیدمن هم دست به خرید این املاک زده ان.

البته قیمت املاک در کره ماه بسیار بالا نیس و تقریبا حدود ۴هزار مترمربع (برابر یه «آکر ») اون پنجاه دلار به فروش می رسه.

این را هم حتما بخوانید :   Pogo-Sticking و Bounce Rate همیشه برای سئو بد نیست!

جمع آوری : گروه آلامتو

به نقل از : فردا نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *